Dotazy

Často kladené dotazy:

Mohu si Stufic vyzkoušet než ho koupím?

Ano. Stufic systém je možné vyzkoušet před tím než si ho koupíte. Pro tuto možnost je však nutné zaregistrovat se na tržišti MQL5.com, které nabízí bezplatné vyzkoušení systému na demo účtu volitelného makléřského domu. Po registraci na MQL5 lze stáhnout demo verzi přímo přes platformu Meta Trader 4 v záložce Aplikace (dole na liště).

Jaké jsou požadavky na minimální kapitál?

Obecně a stručně řešeno je minium 5000 USD. Optimální vklad je 10000 USD nebo ekvivalent v jiné měně. Doporučené nastavení počítá přibližně s 0.04 až 0.06 na každých 10.000 USD. V případě, že budete systém používat na menším kapitálu, například 1000 USD je nutné se seznámit s riziky a potenciálním propadem do -35%.

Na kterých měnách se systému daří nejlépe?

Stufic je systém, který svou univerzálností dokáže pokrýt naprostou většinu měnových párů, indexů, kovů a dalších CFD instrumentů. Z naší zkušenosti však víme, že nejlépe svědčí obchodování měnových párů AUDUSD, pak NZDUSD a GBPJPY.  Další v řad jsou páry AUDNZD, GBPUSD, USDCAD a EURUSD. U prvně zmiňovaných měn je dobré zvýšit obezřetnost kvůli poplatkům (spreadu) makléřských domů.

Zvládne instalaci i obyčejný uživatel?

Ano. Instalace je poměrně jednoduchou záležitostí. Jsme si však vědomi toho, že žádný učený z nebe nespadl a první kroky se systémem mohou být obtížné. Jsme schopni Vám pomoci s instalací programu a to jak vzdáleně tak při osobním setkání. Stejně tak Vás rádi zaučíme například přes program Skype.